Cлухові апарати в м.Рівне

РАДИМО ПРОЧИТАТИ:

  Захист слухових апаратів   
   Widex від води                        

Для захисту слухових апаратів компанією Widex використовується велика кількість передових технологій. Всі електричні контакти виготовлені з дорогоцінних металів. Трубочки і амортизатори виготовлені із спеціально розроблених водо-та пилевідштовхуючих матеріалів. Процесор загерметизований в водозахисні матеріали. Кришки мікрофонів в слухових апаратах FUSION, Passion, SUPER, 19 і 9 моделях оснащені нанопокриттям, яке запобігає доступу води до мікрофонів. У моделях «мікро» корпус і батарейний відсік слухового апарату мають нанопокриття. У всіх внутріканальних та внутрішньовушних і моделях «телефон у вусі» використовується сірчаний фільтр з нанопокриттям - NanoCare, який ефективно захищає телефон від потрапляння сірки й бруду.

 Чи водонепроникні          
 слухові апарати Widex? 

Водонепроникність не зовсім точний термін. Компанія Widex виробляє слухові апарати, головною особливістю яких є висока надійність і неперевершена якість звуку. Слухові апарати Widex розроблені для повсякденного носіння, включаючи екстремальні погодні умови.
Водостійкість апаратів Widex відповідає рівню IP55, що означає захищеність апаратів від впливу напору води з усіх боків (12,5 літрів в хв.) протягом трьох хвилин. Але слухові апарати Widex не призначені для занурення у воду, наприклад, для пірнання або плавання в басейні.

 Що таке нанопокриття? 

Нанопокриття - це комбінація водовідштовхувального покриття поверхні і кристалів воску, які формують мікроскопічні шорсткості для створення шерехуватої поверхні. Така шорстка поверхня запобігає сплющуванню і розтіканню крапель води. Замість цього вони залишаються на місці і в подальшому скочуються, несучи з собою частинки бруду.

 Як доглядати  слухавку? 

Існує декілька простих правил, за допомогою яких Ви можете подовжити термін служби свого слухового апарату:
  1. Не використовувати слухові апарати при екстремальних температурах, або в умовах дуже високої вологості,
  2. Висушувати їх від поту після фізичної активності,
  3. Не одягати слуховий апарат при прийомі душу або плавання в басейні.
 

        ВІДГУКИ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ        

 - Коли стала погано чути, то думала, що з часом проблема мине. Але через кілька місяців стало ще гірше. До лікаря йти не поспішала. Надворі було літо, і корову треба пасти, і за онуками дивитися, і їсти наготувати... Жінки мене зрозуміють, часу на це зовсім не було - відтягувала візит до останнього. Приїхали й діти з відпочинку. Перше вересня було не за горами. Дочка до мене щось говорить, а я не чую, перепитую. Зрештою, сказала їй, що така проблема. Просили, щоб приїхала у Рівне на обстеження. Домовилися першого вересня онука до школи, а другого - в лікарню. Прийшли, я хвилювалася, бо ж проста жінка, думала, буде так соромно. А лікар мене уважно вислухав, зробив обстеження. Виявилося, що потрібно слухові апарати. Тепер же добре чую, щаслива і задоволена. І щиро вдячна лікарю за допомогу.

Олена, Сарненський район.

 
- У брата був день народження. Заїхала привітати, бачимося рідко. За роботою і нема коли зустрітися. Щось почали говорити, а я його питаю: " Де друзі? Ти ж завжди на день народження збираєш купу людей ". А він очі опускає і мовчить. Каже, не хочу нікого бачити, та й з роботи думаю звільнятися. Я його питаю чого, а він мовчить і ніби не чує. Я вже сваритися з ним почала, голос підвищую. І тоді він почав мені розповідати, що погано чує, шумить у вухах. Не хоче до лікаря, бо соромно, а тим більше не буде носити слухові апарати, бо будуть з нього глузувати. Але за розмовою вмовила його. Ми пішли до лікаря, він надав повну консультацію. І пояснив, що потрібні слухові апарати. Лікар підібрав апарати, які  зовсім непомітні. А коли брат почав їх носити, то ніхто і не побачив. Від нашої родини хочу подякувати лікарю за допомогу.

Оксана, м.Рівне.

 
- Трошки соромився написати у газету. Але все ж таки вирішив. Бо не можу не подякувати лікарю, який мені допоміг не лише чути краще, а можу сміливо  сказати, що й налагодити моє особисте життя.
  Річ у тому, що після хвороби кілька років тому в мене погіршився слух. Я не звертав на це уваги, усе якось не було часу піти до лікаря, та й в принципі великого бажання. Але чув усе гірше і гірше. І коли ми ввечері спілкувалися з коханою, то я постійно просив її говорити голосніше. Вона спочатку говорила і розуміла мою проблему. Та я помітив, що інколи почала підсміюватись. Хоч не чую, що каже до толку, але ж бачу добре, що глузує. Тому я вирішив піти до лікаря. Він мене проконсультував, підібрав і налаштував слуховий апарат і я став справді чути краще. Кохана нічого не побачила, бо ж слуховий апарат непомітний. Але я вжедобре чув, як вона дражниться. За кілька днів сказав їй все, що думаю, але ми помирилися і тепер стосунки просто чудові. Щовечора одне одному на вуха шепочемо ніжні слова. І повірте, це справді щастя чути добре. Великі спасибі лікарю! 

Олег, м.Дубровиця

 
- Ми з сусідами завжи були у добрих стосунках. Живемо в будинку вже більше 40 років. Але не так давно почалися конфлікти і все через те, що наш сусід Микола постійно голосно вмикав зранку радіо. А в нас же діти живуть і маленька онука, і капризує. Через стінку все чути. Ми просили Миколу зробити радіо тихіше, а він, наче на зло, робив голосніше. Потім все ж таки поговорили з ним спокійно і каже, що погано чує. Ми пішли з ним до лікаря, зробили йому обстеження. Він купив слухові апарати і тепер чує краще. Тепер все гаразд. Спасибі лікарю за допомогу.

Олег і Микола, м.Рівне.

 
- Я все життя попрацював викладачем. Останнім часом помітив, що колеги і студенти якось менше зі мною спілкуються. А все через те, що я став гірше чути. Вже почав думати, що мені вже час на заслужений відпочинок. Але ж пенсія невелика, а зарплата не завадить сімейному бюджету. Та й сам я відчуваю у собі сили працювати. Одного разу зустрів знайомого і він мені порадив звернутися до лікаря і пройти обстеження. Фахівець сказав, які слухові апарати треба придбати, детально пояснив, як ними користуватися. Тепер я чую добре, і сподіваюся, що зможу ще кілька років попрацювати.

Вдячний пацієнт.

 
- Лікар поставив діагноз сенсорна приглухуватість. І сказав, що тепер необхідно носити слуховий апарат. Я спочатку дуже розхвилювався, і відверто скажу, не мав жодного бажання одягати слуховий апарат. Як згадаю з дитинства ті прізвиська " очкарик ", так і досі якось не по собі. Але лікар мене переконав у тому, що без слухового апарата з часом можу і зовсім втратити слух. До того ж пояснив, що слухові апарати маленькі та практично непомітні. І справді, коли я почав носити апарат, то мало хто зі знайомих його помітив. Натомість я вільно тепер спілкуюся. Спасибі лікарю за допомогу.

Олександр, Рівне.

 
- Батько багато років працював на шумному виробництві. Нині вже на пенсії, і весь час із мамою у них були конфлікти. Дійшло до того, що вони вже і не спілкувалися. Як виявилося, то батько просто дуже погано чув, що мама йому говорила. Ми поїхали в Рівне на обстеження, лікар виписав слуховий апарат. За два місяці батько сказав, що звик до апарата і тепер добре чує. Та й стосунки з мамою в них налагодилися. Мама щаслива, тато задоволений. І ми раді, що в батьків усе гаразд. Щиро дякуємо лікарю за допомогу.

Наталя і Сергій,
Дубровицький район.

- Купив слуховий апарат, подивившись рекламу по телебаченню. І мусив щодня змінювати батарейку. Вона хоч і гривню коштує, а за місяць тридцять гривень набігає. Для мене це солідна сума. Тож коли до нас приїхав спеціаліст з обласної лікарні, я пішов до нього на прийом. Лікар Мізинець О.М. підібрав мені слуховий апарат, налаштував його і я став чути набагато краще. З того часу минув місяць. Я приїхав в Рівне, щоб апарат мені повністю налаштували. Нині навіть шепіт чую. Ви не повірите, яке це щастя! 

Пенсіонер, Кузнецовськ.

- Так це і є мій лікар, який завжди радив вибирати найкращі апарати, у мене вже цього місяця понад 10 років апарату і я задоволена. Дякую своєму лікарю Олегу Миколайовичу!

Додайте і ви свій відгук на нашій
сторінці Фейсбук!

 
Оперативна розробка вебсайтів

Создайте бесплатный веб-сайт с Yola