Cлухові апарати в м.Рівне

м. Рівне, вул. Степана Бандери, 47. 
час роботи: 
вівторок-п’ятниця з 10.00 до 19.00
субота з 10.00 до 15.00
вихідні дні - неділя, понеділок

телефони для запису: 
(068) 939-15-35
(095) 501-74-04
Лор-Центр
Приватний оториноларингологічний медичний ЛОР-центр «ЗахідСлух» - спеціалізований кабінет європейського рівня, оснащений єдиним в місті Рівне сучасним ЛОР-комбайном NET-1100 (Південна Корея),  лікує дітей і дорослих!

Сучасне обстеження і лікування слуху: тимпанометрія, аудіометрія, підбір і комп’ютерна настройка слухового апарата по результатам аудіометрії. Спеціалісти кваліфіковані, дуже уважні - комфортне і якісне лікування! Ніяких черг - попередній запис, вам приділять максимум уваги, лікарі досвідчені, кращі у своїй спеціалізації, все обладнання сучасне і нове, відеоендоскопія лорорганів, безболісне і ефективне лікування дітей і дорослих.

Дитячий ЛОР-лікар для вашої дитини. Сучасні методи діагностики та лікування захворювань вуха, горла і носа у дітей. Ендоскопія порожнини носа і носоглотки, лор-комбайн, тонзілор, тимпанометрія, аудіометрія. Ефективні лікарські препарати. Безболісне лікування отитів, тонзілітів, гайморитів.

Професійне слухопротезування з допомогою слухових апаратів WIDEX (Данія). Підбір і комп'ютерне налаштування слухового апарата, допоміжних бездротових пристроїв Widex DEX™ - комунікаторів, пультів, контролерів,які керують слуховими апаратами Widex, встановлюють зв'язок з мобільними телефонами, іншими аудіопристроями, і передають звук найвищої якості в слухові апарати за допомогою передового протоколу передачі даних WidexLink. Сучасні слухові апарати - це набагато більше, ніж просто технологія всередині них. Вони не тільки поліпшують слух, але також розширюють слухові можливості користувачів, поліпшують якість життя, надаючи їм додаткові переваги!

Якщо ви помітили зниження слуху після перенесеного захворювання на ОРВІ, не соромтеся звертатися до спеціалістів - ефективність лікування залежить від вчасного виявлення недуги. Oбладнання ЛОР-центру "Західслух" дозволяє визначити проблему на ранніх стадіях і кваліфікований спеціаліст, підібравши правильне лікування, може допомогти людині зберегти здоров’я і насолоджуватися життям!

У ЛОР-центрі «ЗАХІДСЛУХ» лікування проводиться із застосуванням сучасних медикаментозних, ендоскопічних і лазерних методів лікування. Для проведення лікувальних маніпуляцій використовується багатофункціональний ЛОР-комбайн, укомплектований спеціальними насадками для промивання вух, порожнини носа і придаткових пазух носа, вакуумного промивання піднебінних мигдалин, виконання продування вух і пневмомассажа барабанних перетинок, що дає прекрасні результати в лікуванні захворювань і профілактиці рецидивів у майбутньому. По суті це оснащене за останніми європейськими стандартами робоче місце ЛОР-лікаря, оснащене різними корисними новинками, які полегшують роботу лікаря і створюють комфорт для пацієнта.

 
Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Создайте бесплатный веб-сайт с Yola