Cлухові апарати в м.Рівне


Цифрові слухові апарати виробництва датської компанії «Widex» - це:

  • Висока надійність
  • Виключно європейська збірка
  • Фірменна відмінна якість звуку
  • Новітні технології
  • Сучасний стильний дизайн
  • Перевірена десятиліттями репутація

На сьогодні Widex налічує близько 2400 співробітників, 900 з яких працюють в Данії. Виробництво слухових апаратів розміщено в Данії, Бельгії, вони експортуються більш ніж в 90 країн світу.

З введенням в 1996 році першого в світі внутрішньовушного цифрового слухового апарату серії SENSO фірма Widex відкрила нову еру в виробництві слухових апаратів. Починаючи з цього часу, у мову професіоналів увійшли терміни, пов'язані саме зі слуховим апаратом SENSO: сенсограма, автоматичне управління зворотним зв'язком, 100% цифровий внутрішньоканальний апарат (CIC). Багато технологій, які застосував Widex в слухових апаратах SENSO, стали стандартом для інших виробників слухових апаратів.

На світовому ринку Widex відома як провідна компанія у виробництві високотехнологічних слухових апаратів. З самого початку і до цього дня головним правилом роботи Widex були партнерство, надійність і «чесна угода».

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?...

Бездротовий слуховий апарат Widex отримав Міжнародну дизайнерську премію

Widex отримала престижну нагороду IF Product Design Award 2012, одну з найважливіших нагород за інноваційний дизайн продукту. Переможець в категорії Медицина  / Здоров'я + догляд, вибраний з більш ніж 2900 претедентів. Нагорода була вручена за розробку останньої моделі Widex: слуховий апарат CLEAR в поєднанні з бездротовими аксесуарами ТВ-DEX і M-DEX.

Революційна лінія DEX аксесуарів забезпечує бездротове підключення телевізора, аудіо-системи й мобільного телефона в стерео hi-fi якості в режимі реального часу. У поєднанні з CLEAR, вона встановлює нові стандарти в технології - без шкоди для мінімалізації розміру і естетичного дизайну.

Ця нагорода є останньою у серії нагород за дизайн та технологічні розробки, що Widex отримала в останні роки.

У листопаді 2011 року слуховий апарат CLEAR FUSION виграв престижну нагороду Good Design Award в Японії, а трохи раніше нагорода Red Dot design award була вручена Widex за розробку самих маленьких приймачів-в-ушному-каналі в світі (RIC) - у слуховому апараті Passion.

WIDEX два роки поспіль отримував нагороду Good Design Award "Краща технологія" за розробку найсучасніших бездротових технологій за доступною ціною: Нагорода 2012 р. - за слуховий апарат CLEAR220, нагорода 2013 р. - за слуховий апарат DREAM440.


Нові горизонти слуху з інноваційними технологіями Widex UNIQUE

Унікальні слухові апарати останньої серії Widex UNIQUE з неймовірно широким  діапазоном вхідних сигналів і вбудованими функціями класифікації звуків по ситуації надають людям з порушенням слуху такі ж можливості для спілкування, як у нормально чуючих людей. А останні технології шумоприглушення і спрямованих мікрофонів в слухових апаратах дозволяють чути в галасливій обстановці можливо навіть краще, аніж чує звичайна людина. Це зовсім інший вимір слухових технологій!

Мініатюрні завушні апарати Widex FUSION

Якщо ви хочете отримати інноваційний завушний слуховий апарат, що використовує передові технології, поєднує в собі ексклюзивну гнучкість настройки, мініатюрний дизайн і унікальні можливості щодо відновлення природного слуху, тоді, безсумнівно, ваш вибір - слухавки моделі Widex FUSION.

Слухові апарати Widex FUSION мають маленький корпус і чудовий сучасний дизайн, з
а який FUSION отримав приз Good Design Award 2011.
Вони відносяться до категорії RIC/RITE (слухові апарати з телефоном в вушному каналі або телефоном у вусі). Це пристрої з мініатюрним завушним корпусом, в якому розміщена керуюча електроніка та мікрофони. Вихідний перетворювач (телефон), який генерує посилений звук, розташовується у вушному каналі пацієнта. Завдяки такій конструкції Widex FUSION мають чудовий мініатюрний дизайн.

Найширший діапазон настройки
FUSION - це свого роду конструктор, який можна зібрати під індивідуальні порушення слуху. Спеціаліст з налаштування апаратів може вибрати три види телефонів: M, P і HP, які застосовуються для різних ступенів порушень слуху - від малих
5 дБ до великих - 115 дБ HL, при цьому підібравши необхідний розмір (довжину) трубочки, яка з'єднує телефон та слуховий апарат, і оптимальний вид вкладиша. Така властивість дуже актуальна для тих, у кого порушення слуху з часом збільшуються. Купивши FUSION, користувач матиме мініатюрний апарат і не буде змінювати його на новий при погіршенні слуху.

Чудові акустичні параметри
Сучасна конструкція Widex FUSION забезпечує не тільки зручність у використанні, але і прекрасні акустичні властивості, які впливають на сприйняття і розбірливість мови. Наприклад, Widex FUSION має найширшу смугу пропускання. Так при використанні телефону P для порушень слуху до 100 дБ HL її значення: від 100 до Гц до 9000 Гц! Традиційні слухові апарати такої потужності забезпечують смугу пропускання лише приблизно до 7000 Гц. Додаткові 2000 Гц забезпечують сприйняття високочастотних звуків, а вони в свою чергу - розбірливість мови.

Зменшення впливу шуму вітру
В апаратах FUSION застосована запатентована кришка мікрофона зі спеціальним нано-покриттям, вона ефективно захищає слуховий апарат від такого неприємного явища, як шум вітру і вологи.

Довгий термін роботи батареї
Інженерам вдалося помістити в мініатюрний корпус слухового апарату FUSION батарейку № 312, яка зазвичай застосовується у внутрішньовушних апаратах. У поєднанні з технологією енергозбереження EcoTech II це дає пристрою можливість працювати до 7 днів, не змінюючи батарейку.

 
 
Оперативна розробка вебсайтів

Слухові апарати Widex допомагають людям чути краще. Widex прагне зробити так, щоб у людей з порушенням слуху були такі ж можливості для спілкування, як у нормально чуючих людей.

Функції слухового апарату Widex


Слухові апарати Widex - повністю цифрові пристрої,
це потужний мікрокомп'ютер, створений спеціально для обробки звукового сигналу.
Різдвяна знижка на всі серії слухових апаратів Widex -10%
Цифрова обробка сигналу
Після того, як мікрофони слухового апарату вловили звук, він оцифровує його і далі звук постає у формі подібній до того, як музика записується на цифровий компакт-диск (у вигляді нулів і одиниць). Подальша обробка сигналу відбувається в цифровому вигляді, дозволяючи виконати найскладніші маніпуляції з сигналом, забезпечуючи найкращу якість звучання. Завданням процесора є максимальна "очистка" звуку та його обробка з урахуванням особистих потреб. Така цифрова обробка сигналу називається цифровою обробкою сигналу (Digital Signal Processing, скорочено DSP).
WIDEX UNIQUE
Вид компресії

Під компресією розуміється властивість слухового апарату, яка дозволяє зберігати в посиленому сигналі весь діапазон вихідного сигналу, завдяки автоматичному регулюванню підсилення з інтегрованою обробкою сигналу. Тобто посилений сигнал буде залишатися в межах комфортного сприйняття користувача, і не втратить своїх складових.

Число каналів / смуг
Унаслідок того, що порушення слуху рідко бувають однаковими на всьому частотному діапазоні, необхідно змінювати посилення сигналу в залежності від його частоти, щоб точно компенсувати втрату слуху, описану аудіограмою. Більше того, потрібно змінювати не тільки ступінь підсилення залежно від частоти, а й характер цього підсилення, тобто задати функцію підсилення.

Локатор слухового апарату
Система «Локатор» дозволяє вловлювати звук вибірково (змінюючи діаграму спрямованості системи мікрофонів, завдяки обробці сигналу з двох напрямлених мікрофонів) з пріоритетного напряму (наприклад, мова співрозмовника), що дозволятиме покращити розбірливість сигналу в складній шумовій обстановці (наприклад, на вулиці або на вечірці).

Придушення «свисту»
Усунення акустичного зворотного зв'язку - зниження свисту, що виникає при роботі апарату.

Придушення шуму
Часто сприйняттю звуку заважають сторонні шуми, особливо різко це проявляється на вулиці, де шум транспорту заглушає корисний сигнал. Тому однією з найважливіших функціональних особливостей цифрових слухових апаратів є придушення шуму. Збільшення співвідношення рівня корисного сигналу до фонового шуму дозволяє підвищити розбірливість і комфортність звучання слухового апарату.

Сенсограма
При знятті аудіограми використовують спеціальні головні телефони (навушники), які одягаються на вуха з відкритим слуховим проходом. Отримана характеристика слуху відповідає каналу, в який нічого не вставлено. Коли ж користувач вставляє у вухо вкладиш завушного слухового апарата або внутрішньовушний слуховий апарат, змінюється обсяг вільного зовнішнього слухового проходу, що змінює його акустичну характеристику; це, в свою чергу, тягне за собою необхідність уточнення аудіограми додатковим виміром.

Настроювані програми слухових апаратів
Те, яким чином слуховий апарат обробляє звук в залежності від звукового оточення, задається комбінацією безлічі спеціальних налаштувань різних систем і підсистем слухового апарату. Основний режим роботи апарату дозволяє комфортно сприймати звук в більшості ситуацій, проте іноді можна добитися кращого, більш комфортного сприйняття звуку, якщо змінити деякі настройки.

Запис слухових обстановок
Для того щоб проаналізувати, наскільки точна настройка слухового апарату або наскільки зручно клієнту користуватися набором вибраних програм, необхідно знати характер звукових обстановок, з якими найчастіше доводиться стикатися конкретному користувачеві. Для цього існує функція запису звукових обстановок.

Пульт управління
Невеликий компактний пристрій бездротової комутації зі слуховим апаратом, який комфортно поміщається в кишені, і дозволяє управляти гучністю слухового апарата або перемикати програми, не виймаючи руки з кишені, що дає можливість в будь-якій ситуації непомітно для стороннього і швидко змінити гучність, а це дозволяє ЗАВЖДИ почувати себе комфортно і впевнено.

Типи слухових апаратів Widex


Слухові апарати бувають декількох типів в залежності від способу носіння. Кожен з типів по-своєму гарний і унікальний - все залежить тільки від ваших індивідуальних потреб і фізіологічних особливостей. Скажімо, якщо у вас хронічний отит, то вам, ймовірно, підійде завушний слуховий апарат. А якщо ви ведете активний спосіб життя, то, можливо, краще зупиниться на внутрівушні (внутріканальной) або на «телефоні в вушному каналі», який є останньою розробкою.


Внутрішньоканальні слухові апарати (CIC)
Наймалопомітніші і мініатюрні слухові апарати, що забезпечують відмінну якість звуку, чіткість і розбірливість мови. Корпус кожного з них виготовляється індивідуально по зліпку вуха. В результаті слуховий апарат до найменших подробиць повторює фізіологічні особливості будови вушного каналу. Будучи прекрасним засобом для компенсації порушень слуху, цей апарат розміщується глибоко у вусі - і стає практично непомітним для оточуючих.

Внутрішньовушні слухові апарати (ITE)
Невеликі і малопомітні, ці слухові апарати розміщуються в вусі. На відміну від внутріканальних, вони більш помітні, але істотно менше завушних. Внутрішньовушні слухові апарати можуть впоратися з порушеннями слуху до 80 дБ у мовній зоні. Виготовлений по індивідуальному зліпку корпус точно повторює особливості будови вуха і забезпечує відмінну якість звуку і комфорт у використанні. Форму і параметри слухового апарату визначає розмір і глибина вушного проходу. Наші фахівці завжди прикладають максимум зусиль, щоб розмір видимої частини апарату був мінімальним.

Завушні слухові апарати
Цей тип слухових апаратів розміщується за вухом людини; а спеціальний пристрій - вушний вкладиш - утримує його за вухом і проводить звук. Ці апарати надійні і прості у використанні. Завушні слухові апарати, на відміну від внутрішньовушних і внутрішньоканальних призначені для компенсації всіх можливих ступенів порушення слуху і застосовуються для всіх віків.

Телефон в вушному каналі (RIC)
Слухові апарати «телефон в вушному каналі» є останнім досягненням технологій виготовлення слухових апаратів. Телефон (гучномовець), порівняно з традиційними завушними слуховими апаратами, знаходиться не в корпусі апарату, а у вкладиші, який, у свою чергу, міститься у вушному каналі.

Телефон у вусі (RITE)
«Телефон у вусі» - це ще одне новітнє досягнення науки і технології виготовлення слухових апаратів. Так само, як і в «телефоні в вушному каналі», в цьому типі гучномовець (телефон) знаходиться не в корпусі апарату, а у вкладиші, який, у свою чергу, поміщається в вухо. Пристрій «телефону у вусі» і «телефону в вушному каналі» дуже схожі і надають однакові можливості щодо поліпшення комфорту клієнта. Різниця в тому, що в даному випадку телефон разом зі вкладишем знаходиться не глибоко в вушному каналі, а у вусі.
 

Аксесуари для слухових апаратів

Батарейки
Слуховой апарат є підсилювачем звуку і для його роботи необхідне джерело енергії, роль якого виконує батарейка. Для роботи слухового апарата рекомендується використовувати повітряно-цинкові батарейки (zinc-air). Ми настійно рекомендуємо Вам не використовувати ртутні батарейки, тому що вони можуть потекти, розбухнути і пошкодити слуховий апарат.
В залежності від розміру та ємності, батарейки відрізняються за номерами: № 675, № 13, № 312, № 10.
Правила користування повітряно-цинковими батарейками: кожна батарея закрита кольоровою наклейкою, яку необхідно знімати тільки перед поміщенням батарейки в слуховий апарат. Після зняття наклейки необхідно 10 хвилин потримати батарейку на повітрі, після чого можна помістити її в слуховий апарат для користування.

Осушуючі комплекти для слухових апаратів
Волога - головна причина проблем в слухових апаратах. Для збереження апарату в хорошому стані існує осушуючий комплект фірми Widex. Він складається з пластмасового контейнера і пенала з сімома капсулами зі світло-бурштиновими осушувальними гранулами. Ці гранули поглинають вологу, і при зміні кольору зі світло-бурштинового в білий вони стають непридатними до використання.

Фільтри NanoCare
Компанія Widex розробила новаторську систему захисту слухових апаратів від вушної сірки. Оскільки найчастіше причиною виникнення несправностей в слуховому апараті є потрапляння в нього вушної сірки і вологи, була розроблена абсолютно нова система захисту, втілена у фільтрах Widex NanoCare, які забезпечують водостійкість і стійкість до масла та бруду. Фільтри NanoCare - найефективніший захист слухового апарата від вушної сірки і вологи. Фільтр NanoCare зручний і простий у використанні, не впливає негативно на роботу слухового апарату.
Комплект сірчаних фільтрів поставляється в зручній коробці і складається з утримувача, зачіпки для видалення і самого сірчаного фільтра.

                    Таблиця цін аксесуарів

АКСЕСУАРИ                                ціна, грн.
Батарейки                                          6.00
Осушуючі комплекти NanoCare     118.00
Фільтри NanoCare                            66.00

Создайте бесплатный веб-сайт с Yola