Cлухові апарати в м.Рівне

 Слуховий апарат - поворот до повноцінного життя 

Мізинець
Олег Миколайович

лікар отоларинголог-сурдолог вищої кваліфікаційної категорії

Рівненська обласна
клінічна лікарня,

поліклінічне відділення
м.Рівне, вул.Київська, 78г
3-й поверх, кабінет 55.

Комп’ютерне обстеження
та слухопротезування, виготовлення індивідуальної вушної вкладки, підбір і комп’ютерна настройка слухового апарата.

Професійна діагностика слуху включає огляд лікарем-сурдологом, визначення стану середнього вуха, характеру і ступеня порушення слуху - проведення комп'ютерної аудіометрії. Якісна апаратура, висока кваліфікація фахівця-аудіометриста дозволяють провести високоточну діагностику на сучасному європейському рівні. Діагностика слуху займає 1-2 години, тому просимо попередньо записуватися на прийом, щоб ефективно використати свій час.

На жаль, більшість порушень слуху є незворотними. У цьому випадку допоможе слуховий апарат, який стане Вашим надійним і вірним помічником на багато років. На основі комп'ютерної оцінки відповідно до діапазону ураження слуху підбирається тип слухового апарата. Тут же у лікаря можна налаштувати слуховий апарат по результатам аудіометрії, за допомогою комп'ютера підібрати оптимальні настройки для чіткості і розбірливості мови.

 ПРИВАТНИЙ ПРИЙОМ 

   ЛОР-ЦЕНТР «ЗАХІДСЛУХ»   

м. Рівне, вул. Степана Бандери, 47 
час роботи:  
вівторок-п’ятниця з 10.00 до 19.00
субота з 10.00 до 15.00

 КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЛІКУВАННЯ 

Коли людина має слабкий зір, вона одягає окуляри й сприймає це нормально. Страхі одягти слуховий апарат - це просто людські комплекси!

Усвідомлення слабочуючою людиною того, що його проблема зі слухом заважає не тільки йому, а й оточуючим його людям, є основою якісного слухопротезування.

Можна довго розміркувати про свій поганий слух, але слух від цього так і не зміниться в кращий бік. 

Деякі люди соромляться носити слуховий апарат, хоча абсолютно спокійно ставляться до носіння окулярів. Адже був час, коли ті, хто носить окуляри страждали від образливого прізвиська - "очкарик".

Тепер все змінилося: люди, звичайно, звертають увагу на оправу окулярів, гарна вона чи ні, чи добре підібрана, але ніхто не зосереджує пильну увагу на окулярах саме як на пристрої, що допомагає краще бачити.

Так само зі слуховим апаратом. Якщо він допомагає людині краще чути і спілкуватися з іншими людьми, то не викликає у навколишніх інтересу, так дратуючого тих, хто погано чує.

Людина, відчувши проблеми із зором, йде до окуліста, і у разі необхідності йому підбирають окуляри для компенсації втраченої можливості чітко бачити.

Людина, що відчула зниження слуху, звертається до отоларинголога або сурдолога, і у разі необхідності йому рекомендують корекцію слуху за допомогою слухового апарата для відновлення втраченої можливості чітко чути мову співбесідника або музику на фоні шумів.

        Як доглядати           
 за слуховим апаратом  

Правильний догляд допомагає зберегти оптимальні умови слуху, продовжує термін служби слухового апарату, а також забезпечує належну гігієну.
  1. Зберігайте слуховий апарат в надійному місці, де сухо і прохолодно.
  2. Змінюйте батарейки слухового апарату вчасно, щоб вони раптово не сіли.
  3. Вимкніть слуховий апарат, коли ви його не використовуєте. Якщо ви не використовуєте його протягом тривалого періоду часу, витягніть акумулятор.
  4. Контакти акумулятора необхідно регулярно чистити. Використовуйте ватяний тампон, піклуючись, щоб не погнути контакти. Забруднення контактів акумулятора може призвести до неправильної роботи пристрою.
  5. Очищайте слуховий апарат від вушної сірки, щоб запобігти тимчасовій несправності або пошкодженню.
  6. Чистити слуховий апарат можна за допомогою маленького пензлика або м'якою тканиною, які прийшли з ним. Ніколи не вставляйте інструменти в отвір виходу звуку. Це може пошкодити ресивер. Якщо ви не можете почистити слуховий апарат повністю, зверніться за професійною допомогою до судролога.
  7. Змінюйте фільтри частіше, щоб вони не вбирали віск або бруд.
  8. Накопиченню вушної сірки можна запобігти, регулярно звертаючись до лікаря для очистки вушних каналів. Ніколи не видаляйте вушну сірку з вуха самостійно - це може пошкодити ваш слух.
  9. Не носіть слуховий апарат в душ, в басейн або під час плавання, а також коли користуєтесь феном, лаком для волосся або іншими видами спреїв.
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Оперативна розробка вебсайтів

Создайте бесплатный веб-сайт с Yola