Cлухові апарати в м.Рівне

НАЙНОВІШІ ІННОВАЦІЙНІ СЕРІЇ
слухових апаратів Widex 2014-2016 років:
нові горизонти слуху

Widex UNIQUE

Слухові апарати серії Widex UNIQUE

Слуховий апарат UNIQUE підіймає точність і продуктивність на абсолютно новий рівень, завдяки інноваційній технології, якою він захоплює, очищає і обробляє звук. Унікальне цифрове перетворення сигналу дозволяє досягти найчистішого звуку без спотворення. За допомогою 4 перетворювачів A/D UNIQUE може обробляти дуже широкий діапазон звуків без придушення вхідного сигналу: збільшено вхідний динамічний діапазон до 113 dB SPL лінійно і знижено рівень шуму до 5 dB SPL. Жоден інший слуховий апарат не може надати вам такий широкий спектр звучних, виразних, м’яких і чутних звуків. Це унікальні слухові апарати з неймовірно широким  діапазоном вхідних сигналів і вбудованими функціями класифікації звуків виходячи з ситуації, та придушення шуму вітру. UNIQUE надає людям з порушенням слуху такі ж можливості для спілкування, як у нормально чуючих людей. Live life large!

Widex DREAM

Слухові апарати серії Widex DREAM

Серія WIDEX DREAM заснована на технології True-Input, яка забезпечує неймовірно високий рівень вхідних сигналів, понад 113 дБ SPL, та підтримує точність відтворення всіх звуків, що надходять в слуховий апарат. Це створює повнішу звукову картину для користувачів слухових апаратів. Звуки, відтворені технологією True-Input в WIDEX DREAM, відрізняються чіткістю і відсутністю спотворень, що робить їх сприйняття максимально природним навіть в ситуаціях з високою інтенсивністю шуму. Такі функції DREAM, як Підсилювач мови IE, Високоточний локатор і система компресії безперервно вибирають оптимальні параметри налаштування для кращої розбірливості мови. Де б не знаходилися користувачі, в шумному оточенні або на концерті, слухові апарати WIDEX DREAM дозволяють їм насолоджуватися чудовою розбірливістю мови.

Якщо ви досвідчений користувач слухового апарату, ви почуєте різницю відразу. Звуки будуть здаватися багатшими, докладнішими, охоплюватимуть більший діапазон. Ви почнете сприймати більше задоволення від світу звуків навколо вас.

Якщо DREAM ваш перший слуховий апарат, ви зможете відтепер чути багато звуків, які були вам недоступні раніше.

Порівняння функціональних можливостей слухових апаратів DREAM 440, DREAM 330, DREAM 220, DREAM 110 дивіться в таблиці

ОПТИМАЛЬНІ СЕРІЇ
слухових апаратів Widex: найкраще співвідношення ціни і якості

widex BTE

Слухові апарати серії REAL

Слухові апарати Widex REAL - доповнення модельного ряду високоякісних слухових апаратів датської компанії Widex, розроблених на основі технології інтегрованої обробки сигналу (ISP). Ця технологія постійно синхронізує всі процеси обробки звуку в слуховому апараті і коригує параметри слухового апарату в залежності від зміни звукової обстановки, що дозволяє користувачеві сприймати улюблені звуки природно, комфортно і чітко.

Слухові апарати Widex REAL - це перевірені функції, властиві всім слуховим апаратам найвищого класу:

 • Компресія в розширеному динамічному діапазоні (3 канали), що дозволяє чути дуже тихі звуки.
 • Широкосмуговий адаптивний локатор, який допомагає людині концентрувати увагу на мові співрозмовника і не відволікатися на фонові шуми.
 • Швидкість, легкість і точність настройки за допомогою уточнення ступеня порушень слуху в надягнутому слуховому апараті (режим "Сенсограма").
 • Адаптивна система придушення «свисту» (зворотного зв'язку), яка безперервно стежить за тим, щоб слуховий апарат не «свистів».
 • Система класичного придушення шуму допомагає людині в шумній обстановці, адже шум для людей з порушеннями слуху є однією з головних проблем в розбірливості мови.
 • "Ecotech II" - система контролю витрат енергії батарейок слухового апарату.
Існує 5 моделей слухових апаратів серії Widex REAL - від внутрішньоканального до потужного завушного слухового апарату.

Якщо Вам потрібен економічний і водночас якісний слуховий апарат, який забезпечує унікальний комфорт звучання, серія REAL - для Вас.

Слухові апарати серії CLEAR 220

Широкі функціональні можливості при помірних цінах: 5–и канальні слухові апарати з трьохядерним процесором C-ISP.

Слухові апарати серії SUPER 220

5-и канальні суперпотужні слухові апарати на основі технології «телефон у вусі» з трьохядерним процесором C-ISP.

Слухові апарати серії Mind 220

Чітке і якісне звучання, 5-и канальний на двохядерній платформі Dual ISP

ПРЕМІУМ СЕРІЇ
СЛУХОВИХ АПАРАТІВ WIDEX:
прекрасні функціональні якості і комфорт

Слухові апарати преміум класу Widex працюють на основі технології «Інтегрована обробка сигналу», координуючи всі процеси слухового апарату в 10 незалежних каналах, забезпечуючи комфорт користувача слуховим апаратом.

Серія слухових апаратів Clear 330

10-й канальні слухові апарати з новітнім трьохядерним процесором C-ISP, який забезпечує виняткову якість звуку і комфорт для користувача..
 • TrueSound компресія з EDRC - передова компресія Widex, яка забезпечує комфортний звук для звуків будь-якої інтенсивності, включаючи дуже гучні;
 • TruSound пом'якшувач - модуль, який зменшує вплив різких звуків великої інтенсивності;
 • 10 незалежних локаторів - потужний засіб для боротьби з шумом, наприклад, на зборах, в навчальному класі, на вечірках;
 • IE - система безперервного усунення «свисту» слухового апарату
 • Розширювач діапазону чутності - перенос спектра з високих частот в область низьких частот для забезпечення чутності таких високочастотних звуків, як, наприклад, шиплячих приголосних «ч», «з» ітд., щебету птахів;
 • Цифрове зовнішнє вухо - модуль, який допомагає визначати місце розташування звуку;
 • ZEN - програма для терапії шуму у вухах і релаксації.
 • Програма Телефон + забезпечує чутність телефонного дзвінка в двох апаратах одночасно;
 • Наявність пультів управління слуховим апаратом Widex RC DEX.

Серія слухових апаратів Mind 330

10–и канальні слухові апарати Mind 330 - прекрасне рішення для тих, хто бажає мати слуховий апарат преміум класу. Апарат успадкував майже всі розширені функції "старшої сестри" Mind 440 - покращений вид компресії TruSound, високоточний локатор, процесор обробки звуку Dual ISP.

Слухові апарати WIDEX в м.Рівне
 

СЕРІЯ "НАЙВИЩА ЯКІСТЬ"
СЛУХОВИХ АПАРАТІВ WIDEX:
натуральне відтворення звуку 

Серія слухових апаратів Clear 440

Баланс характеристик двох слухових апаратів відтворює особливості природного слуху. Функція Телефон+, пульт управління, 15-и канальний мініатюрний слуховий апарат з трьохядерним процесором C-ISP.

Серія слухових апаратів Baby 440

15-и канальні слухові апарати на двохядерній платформі Dual ISP, розроблені спеціально для маленьких дітей віком від 3 місяців до 5 років. Легкі, безпечні, з м’якою вкладкою за технологією «телефон у вусі», забезпечує сприйняття всіх звуків мови в повному об’ємі, включаючи високочастотні. Мінімальний розмір - максимальний комфорт.

Серія слухових апаратів Mind 440

15-и канальні слухові апарати на двохядерній платформі Dual IS. Двоядерний процесор забезпечує безперервну інтеграцію всіх процесів при обробці звуку, перевірена якість Widex.

Серія слухових апаратів SUPER 440

Widex представляє новий суперпотужний слуховий апарат Widex SUPER, вперше застосувавши передову технологію «телефон у вусі» (RITE) для слухових апаратів такої потужності.
 • один з найменших корпусів для слухових апаратів такої потужності,
 • тривалий час роботи батареї № 675
 • феноменальні акустичні властивості.
Суперпотужні 15-и канальні мініатюрні слухові апарати, , які розроблені на основі новітнього процесора C-ISP, володіють властивостями InterEar (IE) - безперервного спілкування апаратів один з одним для визначення напрямку звуку і розуміння мови, суперпотужний телефон SP забезпечує сприйняття частот в діапазоні 100-7400 Гц. Слухові апарати SUPER 440 забезпечують виняткову розбірливість мови навіть у таких складних ситуаціях, як багатолюдні збори або різні соціальні заходи.

Слухові апарати WIDEX

Серія слухових апаратів"Найвища якість" -  CLEAR 440

Сімейство серій слухових апаратів Clear - останнє покоління слухових апаратів Widex. Слухові апарати CLEAR440 відносяться до класу «найвища якість» і є кульмінацією зусиль інженерів Widex для того, щоб відтворити природне об'ємне відтворення звуку.

У серіях CLEAR також представлена ​​новітня модель - FUSION (FS), яка надає фахівцям з налаштування слухових апаратів дуже гнучкі можливості індивідуальної настройки, що забезпечує користувача максимально природним звучанням. Слухові апарати Widex FUSION відносяться до категорії RIC/RITE (слухові апарати з телефоном в вушному каналі або телефоном у вусі). Це пристрої з мініатюрним завушним корпусом, в якому розміщена керуюча електроніка та мікрофони. Вихідний перетворювач (телефон), який генерує посилений звук, розташовується в вушному каналі пацієнта. Widex FUSION - слухові апарати з найширшим діапазоном настройки, "конструктор", який можна зібрати під індивідуальні порушення слуху. FUSION оснащені телефонною котушкою розмови по телефону, кнопкою перемикання програм. У той же час управління слуховим апаратом можливо за допомогою пульта дистанційного керування RC DEX.

Три види телефонів (вихідних перетворювачів звуку) - M, P і HP, які застосовуються для різних ступенів порушень слуху, в поєднанні з різними універсальними або індивідуальними вкладками та трубочками, дозволяють компенсувати практично всі ступені порушень слуху. Це актуально для літніх людей, у яких порушення слуху з часом збільшуються. Купивши CLEAR FUSION, користувач матиме мініатюрний апарат і не матиме потреби змінювати його на новий при погіршенні слуху.

Платформа C-ISP:
Трьохядерний процесор
CLEAR 440 - унікальний слуховий апарат, ефективність якого багато разів посилюється, коли людина використовує два слухових апарати. Трьохядерний процесор C-ISP відкриває потужні обчислювальні можливості для обробки сигналу та управління слуховими апаратами. Два перші ядра прекрасно зарекомендували себе в попередніх моделях слухових апаратів Widex, наприклад, серії Мind-440.
Третє ядро ​​процесора C-ISP забезпечує безперервне управління функціями кожного слухового апарату, реалізуючи обмін інформацією між двома слуховими апаратами. Ми називаємо таку функцію - технологія InterEar (IE), або міжвушна координація. В результаті використання цієї технології досягається баланс характеристик двох слухових апаратів, який якісніше відтворює особливості природного слуху.

Характерні функції слухових апаратів та їх призначення:

 • IE TrueSound - нове покоління функції «компресії», яка пропорційно посилює тиху і нормальну мову, гучні звуки і координує зміна посилення між правим і лівим слуховими апаратами. Таким чином, зберігається природна різниця в інтенсивності звуку між вухами, що дає можливість користувачеві точніше визначити джерело звукового сигналу.
 • IE Підсилювач мови використовує інформацію, що надходить від двох слухових апаратів, для виділення корисного сигналу мови і придушення зайвого шуму. Таким чином, слухові апарати CLEAR440, що працюють в парі, дозволяють ефективно виділяти мову з фонового шуму.
 • Digital Pinna (цифрова вушна раковина) - математично змодельована електронікою слухового апарату характеристика, що відтворює «тіньовий» ефект вушної раковини (приблизно в 4 дБ). Ця функція допомагає користувачеві визначати напрям на джерело сигналу.
 • TruSound Softener - система, створена для пом'якшення різких звуків - таких, як дзвін порцеляни або грюкіт закривання дверей; забезпечує комфортне і чисте звучання слухового апарату.
 • Нанопокриття мікрофонів: Дискомфорт, який створює користувачеві шум вітру, що потрапляє на мікрофон слухового апарату, - поширена проблема. Моделі CLEAR FUSION мають спеціальне нанопокриття мікрофонів, що дозволяє значно знизити шум вітру (до 16 дБ, в порівнянні з традиційними мікрофонами).

Модельний ряд слухових апаратів серії CLEAR440 надає користувачеві широкий набір додаткових функцій і вигод:

 • IE Придушення свисту - система багатонаправленого адаптивного придушення зворотного зв'язку, що мінімізує таке неприємне явище, як свист слухового апарату. В CLEAR440 технологія IE об'єднує і координує інформацію про появу свисту, що надходить з двох слухових апаратів.
 • Телефон + - функція обробляє і передає сигнал з мобільного або стаціонарного телефону відразу на два слухових апарати без затримки. Це означає, що вперше користувачі отримують можливість чути телефонну розмову в обох слухових апаратах, не застосовуючи додаткових пристроїв.
 • Розширений частотний діапазон - CLEAR440 забезпечує найширший частотний діапазон, відтворений слуховим апаратом, з представлених сьогодні на ринку пристроїв (аж до 70 Гц в низькочастотному діапазоні для повноцінної насолоди музикою).
 • FreeFocus - технологія, застосовувана в слухових апаратах CLEAR440, що дозволяє користувачам чути в зазначеному напрямку, не повертаючи голови.
 • Контроль гучності з заданим кроком - можливість вибрати зміну гучності слухового апарата з кроком 1, 1.5 та 2 дБ.
 • IE Zen - популярна програма Zen (спеціальна музика, яка допомагає боротися з шумом у вухах і розслабитися після стресу) була поліпшена модулем IE. Різні інструменти рознесені по різних вухам.

Додаткові важливі відмінні властивості слухових апаратів CLEAR440:

 • 15 смуг, 15 каналів з незалежною низькорівневої компресією, що забезпечує максимальну точність настройки.
 • 15 незалежних локаторів - потужний засіб для боротьби з шумом.
 • Програма «Розширювач діапазону чутності» - перенесення спектра з високих частот в область низьких частот для забезпечення чутності високочастотних звуків, наприклад, шиплячих приголосних «ч», «с» і т.д., або співу птахів.
 • Smart Speak - функція генерування мовних сигналів для оповіщення клієнта про роботу слухового апарату, наприклад, про розряджені батареї.
 • Сенсограма - вимірювання порогів слуху в надягнутому слуховому апараті для більш точного налаштування та обліку особливостей вуха конкретної людини.
 • ChildFit - спеціальна педіатрична програма настройки слухових апаратів, що включає декілька алгоритмів налаштування апаратів для дітей.
 • Наявність пультів управління слуховим апаратом Widex DEX.

Серія слухових апаратів "Найвища якість" - MIND 440

15-ти канальна серія Mind 440 відноситься до сімейства слухових апаратів Widex Mind, які чудово зарекомендували себе на ринку і довели свою ефективність і надійність протягом останніх кількох років. Mind 440 використовує потужну платформу подвійної інтегрованої обробки сигналу (Dual ISP).

Покращена технологічна платформа

Dual ISP
- двохядерний процесор
Процесор слухового апарату Mind 440 має два ядра, одне з яких забезпечує безперервну інтеграцію (взаємозв'язок) всіх процесів при обробці звуку в слуховому апараті (ISP), друге ядро ​​- генерування спеціальних сигналів, включаючи мовні, наприклад, для сигналізації роботи батарейки.

Характерні властивості цих апаратів:

TruSound компресія - поліпшена низькорівнева компресія Widex для забезпечення ще більш м'якого і природно звучання, особливо для інтенсивних звуків;
Розширювач діапазону чутності покращує сприйняття і вимову важливих мовних звуків - специфічних високочастотних приголосних;
Запатентований
IE Підсилювач мови покращує розбірливість мови в галасливій обстановці;
IE Zen-програма генерує на основі математичного алгоритму спеціальну музику, яка забезпечує користувачу слухового апарату можливості для розслаблення і концентрації уваги. Люди, які страждають від шуму у вухах, також відзначають, що Zen-програма допомагає зменшити негативний вплив шуму у вухах.

Додаткові важливі відмінні властивості слухових апаратів Mind 440:

15 смуг, 15 каналів з незалежною низькорівневою компресією, що забезпечує максимальну точність настройки.
15 незалежних локаторів - потужний засіб для боротьби з шумом.
Незалежне 
усунення свисту в 15 каналах.
Програма «Розширювач діапазону чутності» - перенесення спектра з високих частот в область низьких частот для забезпечення чутності високочастотних звуків, наприклад, шиплячих приголосних «ч», «с» і т.д., або співу птахів.
Smart Speak - функція генерування мовних сигналів для оповіщення клієнта про роботу слухового апарату, наприклад, про розрядження батарейок.
Сенсограма - вимірювання порогів слуху в одягнутому слуховому апараті для більш точного налаштування та обліку особливостей вуха конкретної людини.
ChildFit - спеціальна педіатрична програма настройки слухових апаратів, що включає декілька алгоритмів налаштування апаратів для дітей.
Наявність пульта управління RC4-2.

Оперативна розробка вебсайтів
 
 
 

Создайте бесплатный веб-сайт с Yola